gailnami01 gailnami03

gailnami02

 

Mūsu panākumi Latvijas būvniecībā 2018. gadā.

Ir atvērts arī konts komunālo maksājumu apmaksai bankā "Luminor"

LV05NDEA0000085189645

 

Sākot ar 2017. gadu SIA “Nekustamā īpašuma pārvalde”
nodrošina saviem klientiem ikmēneša rēķinu
saņemšanu SEB bankā un arī Swedbank internetbankā, kā arī apmaksu ar kredītkarti

E-rēķina saņemšana un apmaksa ir bez maksas.

Šī iespēja tiks nodrošināta dzīvokļu īpašniekiem.  Ja apmaksājat "NĪP" rēķinus no sava konta Swedbank vai SEB banka,
turpmāk Jūs savu komunālo maksājumu rēķinu saņemsiet arī kā e-rēķinu internetbankā, kur varēsiet to ērti apskatīt un apmaksāt. 

Dzīvokļu un telpu īpašniekiem, kuri apmaksā rēķinus no mājas lapas, tiks nodrošināta iespēja to izdarīt arī ar savu kredītkarti bez papildus maksas. 

Uz koplīguma pamata NIP vairākām apsaimniekojamām ēkām ir veicis ēkas konstruktīvo elementu apdrošināšanu. Šo ēku jumtam, nesošām konstrukcijām, koplietošanas komunikācijām un telpām, zaudējumus, kas radušies no apdrošinātiem riskiem, segs apdrošināšanas kompānija. Līdz ar to dzīvokļu īpašnieki, kuru kopīpašuma konstruktīvos elementus uz vienošanās pamata ir apdrošinājis ēkas apsaimniekotājs, var apdrošināt saviem dzīvokļiem tikai telpu remonta izdevumus, iekļaujot logu un durvju apdrošināšanu. Telpu remonta apdrošināšana ir ievērojami lētāka. Gadījumos, kad apdrošināšana ir nepieciešama kā ķīlas nodrošinājums kredītņēmējiem, bankai nepieciešams iesniegt konstruktīvo elementu apdrošināšanas polises kopiju kopā ar telpu remonta apdrošināšanas polisi.

Par apdrošināšanas jautājumiem lūdzam sazināties rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot t. 26 499 170.

Sadarbības partneri

  • liaa logo
  • eraf logo
  • DzivoSiltak logo
  • ekas siltinasana
  • rd
  • REA logo
  • eslogo